| Andrei0098 a întrebat:

Salut! Nu am intampinat problema asta pana acum. Am o problema. Am fost cu o fata si am facut sex. Murea la intrare deoarece ma simteam vinovat ca insel si totodata bine. De atunci ma tot gandesc la seara aia si nu prea mai am chef de sex

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ce bine ar fi sa nu mai aibe prietena ta chef de tine, o sa ti se intoarca intr-o zi ce ai facut, cat de simplu inselati uni.

| dullcat a răspuns:

Buna.O fi un semn de la providenta ca nu e ok sa inseli, nu crezi?laughing Daca ai bun simt si respect fata de partener/a, rupi relatia si apoi faci sex cu cine vrei tu.

| Willis a răspuns:

Cred că emoții prea mari, apoi după ceva zile va trece. Îți revii.

| saresipiper a răspuns:

Ar fi cazul sa-i spui si prietenei tale sa te insele, ca sa plimbati reciproc bolile sexuale, ca daca ii dai doar tu ceva, te alegi cu ani grei de inchisoare...

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Hai sa ti dai cu REVENEALA!

| luxlux2488 a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti la asta happy mergi inainte.
Stai linistit ca si ele inseala, asa ca sunt la fel si ele ca noi barbatii.
Nici o femeie nu o sa faca sex toata viata doar cu un barbat, aia care cred ca sotia e doar a lui, sunt limitati. Mai devereme sau mai tarziu sunt curioase de cum este si cu altul si o sa o faca si ele. Fameile sunt ca noi barbatii, doar ca ele nu spun.
Crede ma ca nu trebuie sa te mai gandesti ca ai inselat, nu ierta nimic ca te bate D zeu. In ziua de astazi este peste to, doar unul care nu e capabil nu are happy