| Vikutza_2352 a întrebat:

Salut.nu demult m-am mutat cu scoala in alt raion, si deci pe strazile celia deseori vedeam un baiat, care se uita la lung spre mine si eu la fel. p. s de fiecare data cand ne intilneam.acum intr-o zi s-a apropiat, m-a intrebat cum ma numesc si a cerut nr.de telefon.au trecut 3 zile si el nu m-a sunat. ce sa fie asta oare? de ce credeti ca nu >suna?

Răspuns Câştigător
| jordan210cm a răspuns:

Cand il vezi du-te tu la el si de data asta cere-i tu numarul de telefon si arata-i cum se face!

6 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Probabil a vazut ca te uiti la elsmug si.a vrut sa vada cum reactionezi. E posibil sa nu te sune, su e posibil sa te lase un pic asa. si dupa ce te va mai vedea o data. cred ca te va suna. Dar acnd mai treci pe langa el nu te mai uita fix la el.Incearca sa fi mai distanta.big grin Se va interesa de tine

| Chrisstine a răspuns:

Poate nu are creditrolling on the floor)

| AndyArtist a răspuns:

Hey! poate nu te suna pentru ca ii e rusinehappy sau pur si simplu asteapta momentul potrivit. Nu-ti face griji o sa te sune o data si-o data. Succes mult!

| jordan210cm a răspuns:

Cati ani are baiatul?

| Bl0ndu12 a răspuns:

Cred ca nu vrea sa crezi ca este disperat sau poate se mai uita la variante...se mai gandeste ect.

| Vikutza_2352 explică:

Nu stiu 17-18