| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de 1 an de zile...si el se intelege foarte bine cu prietena mea cea mai buna adica o suna vb mereu cu ea p mess si cand a fost bolnava s-a dus si la ea la spital. Astazi imi zicea ca saptamana asta sa ne ducem pe la ea. Nu inteleg oare ii place de ea? Alta prietena mi-a zis ca de ce o suna cand i-am spus. L-am intrebat daca ii place de ea si a zis ca nu, ca este o prietena buna pentru amandoi. aaaa si saptamana aceasta ea a iesit din spital si a venit la scoala si a intrebat-o ce face si a facut un gest inspre ea care de obicei il faci persoanelor pe care le iubesti adica nu stiu s-a apropiat de ea si a lut-o de gat si a zambit la ea. Voi ce credeti? As vrea raspunsuri de la baieti

1 răspuns:
| Danutz99_3470 a răspuns:

ASa nu merge... trebuie sa vb cu el pe acesta tema,nu doar sa-l intrebi daca ii place de ea,dar sa-i aduci argumente de ce esti ingrijorata, de ex cu apucatu ala de git sau de ce o suna, nu e ceva normal.