| Zinv a întrebat:

Salut.
Nu inteleg ceva si as vrea sa ma lamuriti voi, va rog.
I-am dat mesaj unei fete din clasa care a plecat in tabara cu clasa (eu nu m-am putut duce, probleme medicale), ne cunoastem de 7 ani si i-am zis ''Drum bun, distractie placuta, vacanta frumoasa''.
L-am trimis, si dupa 11 ore si 55 de minute l-a citit. Ea intre timp a fost activa pe Whatsapp de multe ori.
Nu mi-a raspuns, doar l-a vazut (a dat seen), si m-a blocat.
La scoala ma evita putin dar vorbim cand avem ocazia. Eu sunt dragut si politicos cu ea.
Nu inteleg de ce ar face asa ceva. M-am gandit ca ori a facut-o de ''gura'' unor fete care nu ma suporta. Ori ca asa a vrut ea.
Mentionez ca la scoala are un grup de prieteni si doar cu aia sta si ca a intrat la pubertate.
Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate era in compania altui baiat pe care-l place si nu a putut raspunde de fata cu acela si te-a blocat ca sa nu o suni cand este in prezenta aceluia.
Nu te lua dupa sfaturile mitocanilor de mai sus, ca o fata nu-ti raspudne la mesaje, cad alte alte motive serioase.
In ce priveste ce vezi tu, ca sta non stop pe what's app, FB sau Intsgram, te asigur ca multi dintre noi stam asa toata ziua, fiindca lasam aplicatia deschisa, dar nu o verificam decat atunci cand avem chef sau motiv.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce nu înțelegi?

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu îți bate capul cu ea. Se vede ca e după toane.

| Crackman a răspuns:

Aia este o lasi in pleava societatii ei

| anonimuIl a răspuns:

Ai scris - Mentionez ca la scoala are un grup de prieteni si doar cu aia sta si ca a intrat la pubertate.

Cu unul din ăia va face și sex.
Tu ești ca o muscă care o bâzâie cu mesaje și nu știe cum să scape de tine că îi e rușine să nu vadă cei din grupul de prieteni că te bagă în seamă.
Uit-o că ea va face SEX cu unul din grupul de prieteni, nu cu tine.

| anonimuIl a răspuns:

Tu ești - băiatul urât din clasă îndrăgostit de - fata frumoasă din clasa cu care este de 7 ani.
Ea va face sex cu - băiatul frumos din clasă și care e și în grupul ei de prieteni unde tu nu ești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi pare fată dificilă, capricioasă și imprevizibilă.

| Danny28 a răspuns:

Își cam bate joc de tine, fata e bătută în cap grav dacă ți-a dat block doar din atât. Nu îți mai bate capul, e o cauză pierdută.

| Together a răspuns:

Poate nici n-a fost ea la telefon. Poate nu s-a uitat la telefon pentru ca s-a distrat acolo, si a pus una dintre prietene mana pe telefon si te-a blocat razand.

| tasr1234 a răspuns:

Vezi ca trebuie s-o apuci de partea dorsala, cu putere!