| qqqqqwwewewrwgefb a întrebat:

Acum cateva zile a venit la mine o fata dintr-a 10a, mi-a zis ca sunt dragut etc. Sunt intr-a 7a. Pe Facebook, i-am trimis un mesaj unei fete de la mine din clasa si i-am cerut parerea despre mine si mi-a zis ca sunt cam urat. Lamuriti-ma, sunt urat sau dragut? Nu mai înțeleg nimic.

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Cu ce sa te lamurim?
Acea fata din clasa a 10 crede ca esti dragut! Colega ta crede ca nu esti foarte frumos (desi nu stiu de ce trebuie sa ceri parerea celorlalti - important e sa ai incredere in tine, sa te simti bine in pielea ta. Faptul ca ti-a zis ca esti urat, nu inseamna ca este si adevarat).

Gusturile nu se discuta! Daca eu vad un obiect ca fiind frumos, tu il poti percepe ca fiind urat.

P.S. Daca acea fata mai mare ti-a spus ca esti dragut, nu inseamna nimic! Totusi tu esti inca un copil, iar ea adolescenta.

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Mai putin facebook si mai multa incredere de sine, te rooog!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi bat joc p1zd3le de tine cum vor ele, un baiat are nevoie de atitudine si o personalitate masculina nu de o fata cu ochi draguti, un nas finut si buze groase. Wtf.

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Avea glume in programwinking