| Flacără0000 a întrebat:

Nu stiu de ce de, cam 2 ani simt ca ma atrage penisul altui baiat.
Dar imi plac si fetele.
Gen daca ma masturbez odata pe videoclipurii cu fete ma excit si alta data ma atrage penisul.
Stie cineva cum pot scapa de atragerea de alt penis?
Deoarece nu vreau sa devin gay pentru ca ca iubesc fetele foarte mult

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Nimeni nu poate deveni gay.
Poate esti bi. Poate nu.
Dac esti atras numai de penis, asta nu te face nici macar bi.De ce?
Ca sa fii gay sau bi trebuie sa ai atractie sexuala fata de barbat.
Penisul nu e barbatul, ci o parte mica din el(mica, ati inteles? laughing )
Nu mai stiu exact, dar am vazut in cateva studii ca exista destui barbati hetero care sunt atrasi de "organul de reproducere masculin".
De ce?
Asta deja tine de alte povesti.
Daca esti atras care e problema? Cat esti atras de fete atunci poti fi cu fete.
Daca esti atras de baieti, poti fi cu baieti.Simplu.
Dar repet, nimeni nu devine gay.

Ps."Pt ca iubesc fetele foarte mult" suna cam ciudat...

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil orientarea ta sexuala este cea corespunzatoare persoanelor bisexuale. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai gandi la penisul altui baiat si gandeste-te numai la ce au fetele.

| Donsavas a răspuns:

Poate îți plac transsexualele
Și nu e nimic greșit in asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești bi, foarte bine că iubești fetelewinking

| Vikaa a răspuns:

Nu devii gay daca iti plac ambele genuri, trebuie sa iti accepti orientarea asa cum e ea. Si mie imi plac ambele genuri, dar mai mult baietii.

| aneliram a răspuns:

Stai linistit, daca zici ca iubesti fetele, nu esti gay, poate bixesual. Cati ani ai?

| Lawrrrr a răspuns:

Poate ca esti bi, poate ca esti doar curios sau poate ca e doar o fantezie. Eu sunt bi, dacă vrei sa vorbim, da-mi mesaj

| Flacără0000 explică (pentru Lawrrrr):

Ai snap?

| Flacără0000 explică (pentru Lawrrrr):

Da-mi add pe snap
benniamn

| CerealaCuOchi a răspuns:

Nu poti sa iti schimbi orientarea, din ce ai spus esti bisexual (iti plac si fetele, dar si baietii). Aia e, daca o sa te indragostesti de un baiat nu inseamna ca nu te vei putea indragosti si de o fata

| MihaiV01 a răspuns:

Oh aceeași fraza am pățit-o si eu acum mult timp, calm down nu esti gay.dar sunt ceva sanse sa fii bisexual (sa fii atras de ambele genuri) Eu patesc la fel doar ca până acum am încercat doar cu fete.nu prea am curajul sa ma apropii de băieți
Pentru tine asta este doar o perioada in care te judeci pe tine singur ca gen, nu esti normal sau ca ar trebui sa iti placa doar fetele...dar din proprie experiența iti spun ca asta se va dezvolta si intr-un final te vei accepta pe tine însuți cu tot cu orientare si asta nu o sa ti se mai pare scarbos
poate o sa ma judecati pentru asta dar doar cei care trec prin chestia asta stiu ce zic si cum se simte
stay strong bro, nu te lua dupa stanga sau dreapta fa mereu ceea ce simți si vrei

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Esti gay