| Yohei a întrebat:

Salut! Nu stiu in ce categorie sa pun intrebarea deci sa trec la subiect! Am 20 de ani si momentan nu sunt atras de femei, in niciun caz nici de baieti! Nu simt nevoia de o relatie, dragoste, e cam jenant cand o spun dar pentru unii e normal: In timp ce unii vad o femeie se ridica *** laughing sau au diferite orgasme (nu stiu cum sa ma exprim dar intelegeti voi). Si eu nu am nimic din tot ce inseamna astea! Deci, cum se numesc persoanele care nu au atractia catre nici un sex? (Nici intrebarea asta nu stiu daca am exprimat-o corect)

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E bine daca esti asexual...scapi de cheltuieli si de batai de cap.winking Eu la 20 de ani alergam disperat dupa peezda. Mai bine ca tine, n-ai nici un stres! laughing

| ania a răspuns:

Nu ai absolut nimic.Ai putea sa te rogi luu Dumnezeu ca daca El considera ca e bone, la timpul socotit potrivit de catre El sa te ajute sa iti gasesti o sotie si pana atunci sa iti vezi de viata? ai timp destul pentru toate mai tarziu.

| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar nu este normal cu tine. Mergi la un medic endocrinolog si verifica-ti hormonii, fiindca nu-i normal sa nu ai dorinta sexuala la 20 de ani.

| Crackman a răspuns:

Cauta pe net asexual

| Turbo223 a răspuns:

Asexual?