| Mondialu_Ulise_1986 a întrebat:

Salut numele meu este stefan mie imi place de o fata dar nu stiu cum sa-i arat ca este prietena buna cu mine intrebarea mea este cum reusesc sa o cuceresc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii spui in direct ceea ce vrei.La o plimbare.

| grab a răspuns:

Iti legi o bobma de coaye si te asezi in fata sediului jandarmeriei si daca nu iti devine iubita te detonezi!

S-a discutat aici de mii de ori cum se imbarliga o fata cand esti un timid trepidat cu capu gol. Da, paradoxal, fetele adora si timizii, hehehe vedeti voi mai incolo cand o iesi barbatu din ele cum calcati si aspirati si stergeti praful prin casa maica-si happy

| Constantin112 a răspuns (pentru grab):

Maxima faza cu detonatu rolling on the floor))))))))

| VladGH a răspuns:

O inviti la o plinbare, apoi intri la un local si beti vreo cafea si ii spui ceia ce simti pentru ea. Poti sa o inviti la un film ceva romantic, asa isi va da seama inspre ce bati si atunci o sa vezi reactia ei. Bafta

| kzd a răspuns:

O scoti la o plimbare si ii spui ce simti.