| Cioskchovik a întrebat:

Salut,
O intrebare adresata fetelor:
De ce cand fac sex cu prietena mea, ea oboseste si imi spune sa ma opresc? Voua vi se intampla?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Eu cred că prietena ta nu știe cum să-ți spună mai frumos că o jenează. Cauza fie lipsa lubrifierii care, de fapt asta cred că este cauza, așa că folosiți un lubrifiant de la Durex.
Fie dai în ea ca nemâncatul și o doare, una din două.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cum zice Azure, o doare si se fereste sa-ti spuna asta pe sleau. Ai mai multa grija cu ea si de placerea ei.

| Zenithf a răspuns:

Fie asta, fie varianta B., ca esti pe baterii Duracell si poti sa o tii in foc automat 2-3 ore, atunci cu siguranta o obosesti. laughing

| CandyTetris a răspuns:

Te grabestihappy.Da-i timp fetei sa se entuziasmeze si eahappy. Daca tu iti incepi treaba, vorba lui Azure "ca nemancatul", pentru ea nu e decat incomod, poate o mai si doare. Incearca sa o ''chinui'' cate putin, sa o lasi pe ea deasupra, sa faceti lucrurile in ritmul ei.Hope I hepedhappy.

| PandaEcrazy a răspuns:

Poate are lipsa de calciu si asta o oboseste si este normal ca nu mai ai chef de miscare

| michael5813 a răspuns (pentru PandaEcrazy):

Bestialll! am ras de mi-au dat lacrimile! de abia tastez!

| PandaEcrazy a răspuns (pentru michael5813):

Vazi sa nu faci stop cardiac de la atata ras

| michael5813 a răspuns (pentru PandaEcrazy):

Haide mai... nu te supi... pur si simplu mi s-a parut comic! cum doamne iarta-ma sa aiba lipsa de calciu taman cand face sex!? chiar nu am vrut sa fiu rau!