| Alinaa7 a întrebat:

am 17 ani si vreau sa o fac cu prietenul meu. El are experienta, doar ca eu sunt virgina. Ce as putea face pt a diminua durerea? Am incercat de peste 10 ori si de fiecare data il opresc la cat de tare ma doare. Mi e teama si ma incordez de fiecare data. Am incercat si cu bautura, si cu lubrifiant, Prezervativ. Ce as mai putea sa incerc?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearcă sa astepti pina la vîrsta potrivită, poate după ce m ai cresti ce zici? După nuntă cum ar fi sa faci sex numai cu sotul tau, si el numai cu tine, de ce te "vinzi" pe nimic, sexul facut cu oricineindiferent ca e prietenul tău că doar nu o sa stai o viată cu el, pina la casatorie îi tot schimbi ca pe ciorapi, este ca si cind te vinzi pe nimic sau esti disponibilă pentru toti. Pacat, lasa sa gasesti persoana care te merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca uneori "nu" inseamna "da"...