| jon_3492 a întrebat:

Am 19 ani. Ejaculez foarte repede, din cauza masturbarii. cum poate fi vindecat? 20 secunde ma masturbez si ejaculez, imi inchipui ce va fi daca o sa fac cu vreo fata.

5 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Pai inainte sa o faci cu fata te masturbezi de vreo 2 ori si atunci va fi ok, poti sa o faci cu fata, vei mai ejacula peste 3 sau 5 ore happy

| onasis1961 a răspuns:

Nu-ti face probleme! Toti am trecut prin asa ceva.Incepe o relatie si vei revenii la normal fara probleme! Daca o sa fii putin mai mult ametit de alcool o sa te rogi sa ejaculezii mai repede! Bafta!

| BillyX a răspuns:

Abtinete.ca pe langa asta o sa prostesti de tot happy nu o sa mai fi in stare sa memorezi nimic laughing

| andra_5121 a răspuns:

Trist!

| WeedMan a răspuns:

Renunta sa te mai masturbezi.Pe langa asta fa si sport, mananca mai sanatos