| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o să trec direct la subiect.
De curând am împlinit 20 de ani, și am o problemă, adică nu știu dacă o pot numii problemă, deoarece nu prea îmi pasă doar că-s curios cum de se întâmplă asta, deci cum am mai spus, am 20 de ani și în viața mea nu am simțit ceea ce numiți voi dragoste

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pur simplu nu te-ai indragostit inca, dar ai tot timp man, ai avut relatii?

| AresLusitani a răspuns (pentru RAY):

Ee aiurea rău TPU ăsta...mi-a postat doar juma de întrebare...da am avut relații cu grămada dar mă plictiseam până la urmă de ele

| RAY a răspuns (pentru AresLusitani):

Dar de simtit nu ai simtit nimic?

| AresLusitani a răspuns (pentru RAY):

Nu. În general nu simt nimic pentru nimeni

| SG1995 a răspuns:

Hm, pai nici eu n-am simtit nimic pentru vreo tipa pana la 19 de ani.
Dar cum a zis cineva poate esti sociopat asa ca am sa-ti pun cateva intrebari:

1.Ai trecut rapid peste relatiile anterioare?
2. Can d vezi ca o persoana are probleme te pui in locul ei?
3. In general empatizezi?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebuie sa vezi un doctor. Poate esti sociopat laughing

| AresLusitani a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai că mă uit acum la niște poze cu doctori... poate-mi trece

| OMFGConrad a răspuns (pentru AresLusitani):

Poate te ajută mai mult genul ăsta de doctor... https://default.secure.media.ipcdigital.co.uk/......outfit.jpg