| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema daca o pot numii asa.Am implinit 18 ani si inca sunt virgina.Prietenul meu ar vrea sa sa intample ceva cat mai curand deoarece inainte ii ziceam ca eu nu fac nimic pana la 18 ani. Dar acum implinind 18 ani tot nu ma simt pregatita, nu-mi doresc sa-mi incep viata sexuala si nu stiu ce sa fac.Nu stiu ce sa-i zic si cum sa-i explic ca sa ma inteleaga si pe mine

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde cum e el, cati ani are, de cand sunteti impreuna si multe!

Per ansamblu, ar trebui sa te astepte.

| ioandreii a răspuns:

Iubita mea ai gresit cand i-ai zis ca astepti pana la 18 ani. bine ti-ar fi daca o vei face dupa ce vei fi mireasa, dar sunt sigur ca si tu iti doresti si daca el te ia usurel si cu vrajeala ai sa cazi usor si va incepe perioada de platit tribut trupului, si iubirea va insema sex.
sfatulu meu: pazestete caci trupul se aprinde mai usor ca benzina si fecioria ta e mai importanta ca un barbat.

| uningermik a răspuns:

Pai daca te iubeste te va intelege...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o face aca nu te simti pregatita. Incearca sa ii explici exact ce simti. Daca chiar te iubeste te va intelege si va astepta pana esti pregatita. bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ca inca nu te simti pregatita si ca ai vrea sa mai astepti putin.

| Cipca a răspuns:

Spune-i so luati usor