| Andersann a întrebat:

o sa va prezint problema mea aici :
Stateam cu o fata de vreo 3 saptamani care tocmai se despartise de un baiat cu care avusese o relatie de 2 ani dar cu care ramasese prietena si etc...baiatu acela o astepta sa iasa de la scoala cat timp ea statea cu mine si am intrat la banuit dar ea imi zicea ca nu e impreuna cu el si etc...baiatu ala ii citea mesajele de pe fb ( ii stia parolele ) si din nou am intrat la banuit.ea nimic ..am vrut sa ma despart de ea dar am zis sa mai las si ca sa aflu ieri ca ea s-a impacat cu acel baiat ( noi inca eram impreuna ) ..credeti ca ar fi trebuit sa renunt de cand el o astepta de la scoala si toate alea? multumesc.

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Trebuia sa o lasi de cand ai vazut ca ala o asteapta..eu iti spun sa nu mai vorbesti cu ea sa o ignori total, daca ar fi tinut macar putin la tine ti-ar fi spus ca sa impacat cu ala, asa ca las-o sa plece daca asta a vrut, iar tu capu sus nu ii da de inteles ca suferi dupa ea si incearca sa gasesti o fata care sa te iubesca. Take care

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu aveai de unde sa stii daca mai are sentimente fata de fostul iubit.De asemenea s-ar putea sa nu ii fi fost pe plac prin modul tau de comportare ceea ce a determinat-o sa renunte la tine.Nu ai de ce sa te invinovatesti deoarece tu ai incercat dar poatenu suficient.

| LoveSleep a răspuns:

Era mult mai bine dacă te exprimai și tu cât de cât decent. Știi tu, să înțelegem și noi mai bine ce naiba îndrugi acolo. Dar am făcut un efort și ne-am dat seama.

Orice fată decentă și normală nu se combină cu altul după o relație de 2 ani terminată. Îi trebuie mult timp doar să rezolve și să se asigure că nu mai e nimic între ei. Apoi are nevoie de timp să-l uite, și de asemenea are nevoie de timp să înceapă să iasă din nou cu băieți. Nu că am fost cu un tip 2 ani, ne-am despărțit acum 2 zile iar acum sunt cu altul. Chestia asta e specifică tuturor târfelor. Ea, e una dintre ele și tu, ești inteligentul care a primit-o cu brațele deschise. Eventual și cu portofelul deschis. Și evident, sex veți face numai după nuntă, că tipul ăla de-acolo n-o să facă laba, are și el nevoie de ceva unde să-și bage aia.
O zi bună și Crăciun fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu daca o iubesti lupta daca nu las-o

| Voidwithin a răspuns:

Nu merita efortul.
Pierdere de timp, acumulari de stres si depresie.

| Lia340 a răspuns:

Pai da, ar fi trebuit.