| leXuu44 a întrebat:

puppy dog eyes

Acum ceva timp am fost operat de fimoza si am observat ca dimineata nu mi se mai scoala. :-s are vreo legatura cu asta? sau nu stiu. e ceva normal?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deocamdata,zona respectiva a fost traumatizata si inca nu poate functiona la parametrii normali, ca sa intelegi se "apara".
Insa, cu o viata cat mai normala, echilibrele se vor reface si vei functiona exact ca intotdeauna.
Ai rabdare un timp.
Cateva luni, mai exact.

| leXuu44 explică (pentru greece12):

Am fost operat acum 2 ani O.O

| greece12 a răspuns (pentru leXuu44):

Oh.
In cazul asta adreseaza-te unui medic urolog sau sexolog.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Operatia a indepartat complet preputul sau inca mai ai preput care acopera capul penisului cand acesta e in stare flasca?

| leXuu44 explică (pentru AlexanderAdrian):

Nu a fost inlaturat complet, dar nici nu acopera capul

| Duucu a răspuns:

Dacă ți se scoală în timpul zilei, n-are nimic, doar puțin stresată.

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Du-te la un spital si spune-le despre problema ta, ei vor sti ce sa-ti faca.
Bafta!