| RyuGakaKurao a întrebat:

ok deci, stiu ca e mesaj lung dar as aprecia ajutorul vostru, dau funda. ok deci eu vorbesc cu o fata de ceva timp, sa zic ca de cam 3 saptamani poate chiar 4. i am dat mesaj direct pe Facebook si am tot vorbit aproape in fiecare zi, am mai intrebat o ce face si una alta. pe la început răspundea foarte repede si scria mult, nu răspundea simplu. dar de la un timp a început să răspundă dupa cam vreo o ora si dădea mesaj inapoi ceva foarte sec. am observat asta asa ca m-am gandit la mai multe. am si întrebat o dacă vrea să ieșim undeva sa vorbim, sa ne cunoastem si m-a luat cu, ca nu are timp ca le da multe teme la liceu, sau alte scuze tâmpite. si astazi am văzut pe Facebook ca are prieten. până acum nu stiam, nu mentionase si nu postase nimic legat de asta. mai mult ca sigur sunt împreună de foarte putin timp, clar s-a intamplat dupa ce am început eu sa vorbesc cu ea. si ce sa zic. sa o las in pace, sa nu ii mai dau mesaje sau sa continui sa mai vorbesc cu ea câteodată? faza e că băiatul ăla e din maramureș, noi 2 din bucurești. nu s au văzut niciodată, nu stiu de ce ar vrea o relație la distanță. ea e genul de fata frumoasa si cu bani care iese mereu cu o grămadă de lume. de ce ar vrea o relație la distanță nu stiu..sugestii, ce sa fac? continui să vorbesc cu ea cate putin sau o las baltă?

9 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dacă e cu ala e luată si gata. Tu ca bărbat trebuie sa accepti chestia asta si să nu începi cu scuze ca nu e genu care vrea aia, ca iese cu mai cu x. Fiecare își știe propriile motive de ce vrea sa facă acele lucruri. Tu pune-te si las-o in pace si gata. În tot Bucureștiu ala sunt fete o grămadă stai liniștit.

| missfatadelatara a răspuns:

De unde știi tu ca nu s-au văzut? Sau ți-a spus ție asta?

| RyuGakaKurao explică (pentru missfatadelatara):

Nu mi-a spus dar a lăsat un comm de genul "lasa ca ne vedem noi odată si odata"

| DeeaQQx a răspuns (pentru missfatadelatara):

"am si întrebat o dacă vrea să ieșim undeva sa vorbim, sa ne cunoastem si m-a luat cu, ca nu are timp ca le da multe teme la liceu, sau alte scuze tâmpite. " Eu din asta inteleg ca nu ai iesit pana acum, tu ce intelegi? happy

| RyuGakaKurao explică (pentru DeeaQQx):

Da nu am iesit deci nu a vrut de la inceput.

| missfatadelatara a răspuns (pentru DeeaQQx):

Ma refeream la aia 2 ca de aia ziceam ca nu s-au văzut că-s la distanță.

| anamaria82726 a răspuns:

Din pacate las o balta. E prea veche faza cu,, ne da multe teme,,. Ptr. ca desi sunt multe iau doua ore. Nu stie cum sa scape de tine

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaQQx a răspuns:

Lasă asa, nu mai insista..se vede clar că nu mai vrea sa vorbească cu tine prin raspunsurile ei seci pe care le dădea, dupa cum ai spus tu. In loc sa "plângi" dupa ea, interacționează cu lumea, fa cunoștință cu persoane noi si tot asa. Cine stie, in timp ce te uiți dupa ea, s-ar putea ca o alta fata sa se uite după tine si pierzi sansa asta doar pentru ca tu o doresti pe respectiva care pe lângă asta mai are si prieten.

Eu zic asa, relatia ei nu o sa tina mai mult ca sigur, fiind una si la distanță.

In cazul in care se va intampla asta, iti propun sa nu te intorci din nou la ea si sa continuati sa vorbiti, pentru ca daca voia ceva de la început, acum poate deja ieseati la a doua intalnirewinking