| Andreeab11 a întrebat:

Partenerul m-a părăsit. Lipsa de sex ma face foarte irascibila și simt și durere din cauza asta. Cum pot rezolva asta, preferabil într-un mod moral?

8 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Foarte moral, îți gasesti alt partener de sex! Te pot ajuta eu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Problema ta se poate rezolva intr-un mod foarte satisfacator si in acelasi timp extrem de simplu prin procurarea si folosirea unor stimultoare de placeri care ofera satisfactia unui orgasm aproape sigur/garanta. Atat jucariile cat si stimulatoarele sexuale sunt la indemana oricui putand fi procurate direct din magazinele de tip sexshop sau livrate acasa prin comanda pe internet. Printre cele recomandate ar fi: 1. Vibratorul impermeabil pentru masturbarea si in/sub dus, 2. Vibratoarele cu telecomanda, 3. Jucarii cu doua varfuri 4. Siragurile de bile anale, 5. Scoica intravaginala, etc. Succes! Multa sanatatE!

| mihai69 a răspuns:

Subscriu și eu sugestiei de autosatisfacere, cu sau fără ajutoare artificiale.
Dacă tu nu te iubești, cine crezi că ar putea-o face mai bine?!?

| Freya1 a răspuns:

Iti iei unul capabil sa te satisfaca.
Daca face sex cu tine din an in paste e normal sa nu fi multumita.
Sunt baiati in ziua de azi ce tanjesc dupa o femeie care sa ii ofere asa ceva in mod regulat deci nu ai pierdut nimic.

| SG1995 a răspuns:

Ești în zona Sibiului? Te pot ajuta. laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Masturbeaza-te. Cumpăra-ti un vibrator. Ce poţi face tu cu el, rar îţi poate face un bărbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moral? Pai, avand in vedere ca ai scris randurile astea inseamna ca ai maini. Deci ai degete. Ghici ce vreau sa zic cu astea...

| Elyiela a răspuns:

Ia-ti un vibrator fata laughing