| PleşaMihai21 a întrebat:

Salut! Pastilele de erecție au efect chiar și când ești obosit? Sau doar când ești odihnit?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca nu ai 50 de ani evita-le.

| Simpatic a răspuns:

Probabil ca au efect si cand esti obosit dar mai redus, dar de ce ai lua cand esti obosit si nu atunci cand esti in forma...

| Violleta2022 a răspuns:

Nici un om sanatos la cap nu ar lua viagra cand este obosit, ca atunci nu-i capabil sa se tina pe picioare, dapai sa intre intr-un maraton de sexuiala.

| dullcat a răspuns:

La 20 si ceva de ani nu ai nevoie de nicio pastila de erectie, ar trebui sa fii perfect sanatos pentru actul sexual.