| Vrnek a întrebat:

De ce atunci când sunt foarte obosit nu am forță nici să stau drept și merg foarte greu deloc precum când sunt odihnit?

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Of, of, ganditul, scrisul... mă ucid! Oare cum ai formulat în felul asta savant întrebarea asta? Am o problema; mi-o explic mie înainte de a le-o spune altora, apoi o scriu ca să poată cineva să înțeleagă ce ma frământa... Nu știu cum o fi "scărpinatul" pe partea dreaptă cu mâna stângă!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, problema e ca nu te odihnesti destul sau lucrezi prea mult, trebuie sa te calmezi si sa iei o pauza de la munca si sa dormi deoarece dimineata cand te vei trezi vei fi din nou in forta!

Sper ca te-am ajutat happy