| MikiMouse a întrebat:

Salut happy! PLZ ajutor laughing! Dau FUNDA happy! Stiu ca poate o sa va plictisiti dar va rog ajutati-ma!puppy dog eyes

Is cu un baiat(el este in a 7A si eu in a 7D) care mereu vrea ca eu sal bag eu in seama si chesti.Pe hol daca eu nul salut sau nul intreb ce face...el nimik parca nici nu ne cunoastem.Am fost cu el 2 sapt, dar neam despartit din aceeasi chestie ca "cica nu-l bagam in seama". Acuma neam impacat dar tot la fel primele 4 zile a fost mai alfel dar dupaia de la capat.Dar nici mie numi place, simpt ca il sacai si unde ajungem...nu vreau sa ne despartim pentru ca tin mult la el.Si plus de asta nu ie rusine cu mn pentru ca ne tinem de mana la scoala pe holuri dar, de 2 luni de cand suntem nu ne-am pupat deloc sau etc.dar cu alta fac o putut sa fac.

Ce ziceti sa ma despart de el din noucryingsad! Sau macar un sfat sa vorbesc cu el, dar nush ce sai zic.Cu altele zilnic se pupa pe obraz cand se vad la sc si pe mn nici nu ma salutasad...seara imi zice ca ma iubeste si a doua zi nimik sigh Niciodata nu mia zis ca ma iubeste in fata crying Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| Cllaau22 a răspuns:

Dupa toate cele spuse, el chiar e nesimtit ( scuze daca te deranjeaza ). Pai, inseamna ca el nu prea mai sta cu tine din iubire, ci asa in minciuna. Se pupa pe obraz cu altele iar pe tine nici macar nu te saluta?! straight face Scumpo, intelege ca el doar sta cu tine de dragul tau, ca sa te simti tu bine nu de altceva, ca daca nici macar nu te saluta, aia nu se mai e un " cuplu " sau a " fi impreuna ". Scumpo, eu iti recomand sa renunti la el. ( asta e parerea mea. ) Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes happy

1 răspuns:
| RAdrian18 a răspuns:

Nu vorbi nimic desparte'te ca iti trecewinkinglaughing)