| laviniavinia a întrebat:

Postez de pe acest cont in asteptarea unui raspuns care sa ma scoata din aceasta stare in care ma aflu. Deci. am facut sex neprotejat cu prietena mea acum o luna, precizez ca o mai facusem de cateva ori inainte. Nu am facut prostia de a ejacula in ea. In luna aceea ciclul i-a venit exact in ziua in care trebuia, acum imi spune ca o doare burta de ieri seara asa si putin capul, alte simptome nu mai are. Precizez ca, capul o doare des datorita faptului ca nu poarta ochelarii recomdandati de doctor. Poate fi vorba de o sarcina?

Răspuns Câştigător
| nico097 a răspuns:

Durerile de cap sunt din cauza ca nu poarta ochelarii, mai bine convingeo sa ii poarte ca sa nu i se agraveze mai tare, sarcina in nici un caz nu ai dureri.Multa sanatate.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In caz de sarcina burta nu te doare, eu zic ca nu e vorba de o eventuala sarcina

| AllCapone a răspuns:

Cel mai bine este sa cumperi un test de sarcina, iar daca na-re stari de voma, ameteli etc, nu cred ca este vorba de o sarcia.(sfatul meu, mai bine nu faci sex, daca nu esti protejat)!

| Denisadeny1 a răspuns:

Nu este vorba de o sarcina

| webkinz_6887 a răspuns:

Mai bine ii cumperi un test de sarcina sau ea ar trebui sa ia anticonceptionale