| Alex9989 a întrebat:

Astazi trebuia sa ii vina ciclul, prietenei mele, nu ii vine, ieri a durut-o burta, nu știu ce sa mai cred, nu are simptome de sarcina, dar nu ii vine..asta e chestia
Precizez ca cu o luna înainte am avut un mic eveniment, am făcut sex neprotejat și nu știu dacă am ejaculat in interior sau in afara, dar eu cred ca nu in ea.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Aveti putina rabdare poate ii vine doar are simptome. Daca azi trebuia sa i vina atunci nu poate fi vorba de intarziere. Daca nu apare menstra sa faca un test de sarcina.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca a durut-o burta e posibil sa-i vina zilele astea. Poate a avut o perioada mai stresanta sau a fost racita, chestii care pot intarzia menstruatia.

| sofisis a răspuns:

Daca mergi doar pe "cred ca nu in ea", inseamna ca sunt peste 50% sanse sa fii ejaculat in ea sad
Oricum, aveti rabdare. Poate e doar o mica intarziere