| Zbant123 a întrebat:

Salut.
Prietena mea s-a despărțit de mine, pentru că toată ziua numai ne certam.
Eu sunt primul băiat care a făcut sex cu ea și nu o dată, de mai multe ori.
Oare o să mă uite rapid sau o să se întoarcă la mine? Ea nu e genul ăla de fată, "curva".
Voi ce credeți,

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă nu-și găsește pe nimeni și o apucă singurătatea, probabil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt problemele voastre de cuplu, voi doi trebuie sa vi le rezolvati, dar sigur ave ti 16-17 ani si sunte ti imaturi sa ave ti o relatie, numai pe sex nu poate sa reziste nicio relatie, gata ai avut o in pat, ea s-a saturat si c am asta e.Nu putem noi sa o catalogam numai din spusele tale daca este sau nu curvă, aici trebuie si parerea ei si doar după ce stim ce spune ea am putea eventual sa ne formam o părere, dar crezi tu ca părerea noastră conteaza? Nu, ceea ce conteaza acum este sa te impaci cu fata daca ea mai vrea, ce varste ave ti voi?

| DeathIncarnate a răspuns:

Ma lasa rece sincer.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se va intoarce numai/doar in cazul in care are... memoria scurta. big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, o să te uite, nu toate prețuiesc primul partener atât de mult încât să se îndure și să stea într-o relație abuzivă pentru detaliul ăsta.
Mai ales că ea s-a despărțit de tine și asta e ceva rar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ea nu e genul ăla de fată, " curva" " - aha sigur, așa o vezi tu, nu lãsa părerea ta sa te influenteze, întreba și alți tipi ce părere au despre ea, nu o consideri curva pentru că o 'iubesti', dar asta nu înseamnă că nu e.

Depinde, daca s-a despartit de tine o sa încerce cu alți tipi, daca nu a încercat deja în timp ce a fost in relație cu tine, că o tipa nu se desparte așa dintr-o data, are pe cineva dinainte sa o facă. Daca o sa meargă prost cu alții o sa se reîntoarcă la tine, dar nu îți fa speranțe în asta, tu trăiești viața în continuare și o vezi că atunci când o să uiți de ea, o sa se reîntoarcă dar trebuie sa fii retard sa o accepți înapoi.

| Amocrizaexistentiala a răspuns:

Având în vedere lipsa de detalii, nu pot spune sincer ce se va întâmpla. Însă, dacă găsești motivul pentru care v-ați certat și sunteți dispuși să îl rezolvați, sigur vă veți împăca.
Totul depinde de tine, de modul în care te comporți.
Dacă are nevoie de spațiu și i-l dai, s-ar putea să vrea să se întoarcă la tine.
Succes!