| Mihai78 a întrebat:

Salut.prietena mea vrea relatii sexuale dar in ultimul moment refuza imi poate cineva spune ceva ca sa se exxcite de genul viagra dar pentru care nu e nevoie prescriptie medicala sau vreo metoda dea o excita cumva.eu am 19 ea 18 ani.mersi anticipat.

5 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Poate că într-adevăr ea vrea asta, dar dacă tu o grăbeşti când sunteţi pe cale s-o faceţi, ea poate se sperie şi nu mai vrea. Ia-o şi tu mai uşor, mângâi-o, fă-o să se simtă bine mai întâi, să se simtă în largul ei, apoi poţi încerca să treci la acţiune.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil e vina ta

| neutrino a răspuns:

Ceea ce spui tu este numai partial adevarat: ne-ai spus ca ea isi doreste relatii sexuale, nu experiente, si nici nu ne-ai spus cu cine ar dori aceste relatii. Cat despre viagra, ea nu are nevoie de asa ceva, iar acest medicament este bun pentru bosorogi.

| Alcyon a răspuns:

Viagra e pentru barbati.

| Vektor a răspuns:

Poate nu estea ea de vina, poate tu tragi de ea prea tare si cand ajunge in pat se sperie si nu mai vrea.