| Marius_Nica_1994 a întrebat:

Salut, prietenei mele i-au trecut problemele pe pe 10.02, au fost normale. Sâmbăta am făcut dragoste protejat cu ea. Nu s-a rupt prezervativul, nimic, aseară ea zice ca a văzut niște pete de sânge, si azi zice ca ii este rau, ii vine sa vomite...ce problema poate fi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sangerarile se repeta va trebui sa se prezinte la o consultatie ginecologica deoarece s-ar putea sa existe anumite afectiuni ale mucoasei vaginale sau a colului uterin. De asemenea sangerarile pot sa-si aiba originea in microleziuni ale mucoasei uterine provocate de chisturi, noduli sau noduli fibromatosi. Se exclude orice posibilitate de sarcina sau altceva de aceasta natura. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ii vine sa vomite de la sexul oral. Petele se rezolva cu Vanish.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, nu poate fi vorba de sarcina. Aceste simptome pe care la are sunt ca urmare a transformarilor hormonale prin care trece organismul ei trece.

| kandaraki a răspuns:

Problema este ca esti prost la varsta ta pentru a face sex

| User237384 a răspuns:

Dacă ați folosit prezervativul in mod corect nu exista șanse sa fie însărcinată. Grețurile apar după 1 luna jumatate sau 2 luni.

| Lov3Y0U a răspuns:

Ca ai lasat-o insarcinata.
Posibil din cauza ca ai un penis prea mic, sperma a trecut pe langa prezervativ...adica s-a scurs pe penis in jos si a ajuns in vaginul ei.