| anonim_4396 a întrebat:

O problema! Azi prietenei mele ii tot curge sange. Ce poate fi luand in vedere ca aseara am facut sex? Ea nu era virgina dar spune ca nu i sa mai intamplat niciodata asta.

5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

I-a venit ciclul. l-)

| Dragon01 a răspuns (pentru buzeduulci):

I-a trecut acum o saptamana

| buzeduulci a răspuns (pentru Dragon01):

Ii poate veni de 2 ori pe luna. mie mi-a venit odata de 2 ori intr-o luna la interval de 1 saptamana. de altfel poate nu i s-a scurs tot lichidul. si i-a curs acum tot.winking

| newfcsb17 a răspuns:

E o problema despre care noi nu stim exact, ne putem da doar cu parerea.Mai bine o iei de mana si o duci la un doctor!

| Dedeeelove2 a răspuns:

Da menstruatia.tongue