| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, am o intrebare p/u voi. Cind ies cu prietena mea o sarut o cuprind etc si la un moment dat penisul meu se scoala si simt discomfort p/u ca nici nu o pot lua in brate si inteleg si ca ei nu-i placut pentru ca ma incurca erectia penisului. intrebarea mea este : Ce pot face ca sa nu mi se scoale penisul in cind ies cu ea?

Ajutati-ma va rog. Dau Funda xD

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa-ti faci griji pentru asta. E un lucru normal, si cel putin mie nu mi s-a intamplat sa-mi zica o fata ca nu-i place sau ca o deranjeaza situatia.

Chiar toate fetele sunt deschise de obicei la subiectul acesta si deja daca sunteti impreuna de ceva timp, chiar ii va face placere cand va vedea cum reactionezi big grin

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu o mai saruta, nu o mai cuprinde.Mai,baiatule este o reactie normala.Esti un om normal si este normal sa se scoale.Ce ai vrea? Sa ii dai cu tigaia in cap? Cum spune suntserios.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da i cu tigaia in cap sa stie cine e seful.

| WalcoTT a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor))))),am zis ca mor.

| CoquineNoire a răspuns (pentru suntserios):

Stai mah asa, ca poate el a inteles sa-i dea iubitei in cap cu tigaia...mentioneaza care cap.

| suntserios a răspuns (pentru CoquineNoire):

Greseala mea...

reformulez. dai obiectului cu tigaia in cap sa stie cine e seful in pantaloni la tine

| Emilian65 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Asa este normal sa se scoale. Cu timpul o sa-i place si iubitei ca ai scula sculata.

| HueyFreeman a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri de chestia asta. O sa ajungi la o varsta cand o sa te rogi de ea sa se scoale.

| JulietteJokes a răspuns:

Faaap time. dude laughing =]]

| OanaMada a răspuns:

E ceva normal, nu trebuie sa dramatizezi. Fa din asta ceva amuzant.

| prostuinprost a răspuns:

Futeo pana moare