| iTunes a întrebat:

Ma nu mesc bogdan si am o problema. De fiecare data cand ma imbratisez cu o fata sau daca ma sarut cu prietena mea mi se scoala penisul... ( adica e in erectie) si mi-e rusine. tot timpul trebuie sa stau jos pe scaun sa nu se vada si acopar cu mana, dar si cand sunt in club si dansez cu o fata si o iau pe la spate mi se scoala... dar in special cand ma sarut. Ce sa fac? la ce sa ma gandesc sa nu se mai scoale? va rog frumos ajutati-ma dau funda! P. S am 17 ani si SUNT virgin!

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Ce sa faci, e normal, din ce am inteles toti baietii patesc asta... daca prietena ta te iubeste nu se va supara cand va vedea ca ti se scoala...ba chiar se va bucura ca te excita.succes! funda?happy

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Ai putea sa te gandesti ca tipa care te saruta,te imbratiseaza, dansezi cu ea etc. e foarte foarte urata...e o baba de aia cocosata cu nas de vrajitoare cu ochii bulbucati ca de broasca si cu solzi de sarpe in loc de piele, cu par pe picioare si cu un mop in loc de parul din caplaughing
nu stiu cred ca cel mai bine ar fi sa nu mai fii virgin

| slayshock1 a răspuns:

Dupa ce nu o sa mai fii virgin nu o sa ti se mai intample.Pana atunci nu stiu candestete la ceva scarbos.BAFTA

| pisikutza123 a răspuns:

La alti nu se scoala cind e nevoie dar la tine invers, pai incepeti viata sexuala si dupa un anumit timp ti se va scula numai cind vei fi linga iubita ta pe un pas de a face dragoste

| vasilicalambru a răspuns:

Gandeste-te la animalele moarte de pe marginea drumurilor.