| lol2 a întrebat:

Ma numesc bogdan si am o problema. De fiecare data cand ma imbratisez cu o fata sau daca ma sarut cu prietena mea mi se scoala penisul... ( adica e in erectie) si mi-e rusine. tot timpul trebuie sa stau jos pe scaun sa nu se vada si acopar cu mana, dar si cand sunt in club si dansez cu o fata si o iau pe la spate mi se scoala... dar in special cand ma sarut. Ce sa fac? la ce sa ma gandesc sa nu se mai scoale? va rog frumos ajutati-ma dau funda! P. S am 15 ani si SUNT virgin!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De ce sa ti fie rusine, ar trebui sa fi mandru ca esti viril, viril, poate scapi de problemuta asta a ta dupa ce ti incepi viata sexuala

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De ce faci o tragedie din ceva normal?
asta e, suntem baieti. mi-e mi se pare ceva normal, oricum ce cauta cineva cu privirea acolo?

| hSh3ad a răspuns:

Daca esti in erectie in acele perioade, inseamna ca organismul tau functioneaza normal, asa fac mai toti baietii.
Si in PLUS, fata aceea va fi mandra de tine ca ai fost atras de eawinking

| Sofer a răspuns:

Fără rușine frate. Nu are nimic dacă se scoala. Simte fata și ea ceva tare aproape de ea.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Hormoni tai umbla si din cauza asta ti se ridica, e ceva complet normal, iar fata respectiva ar trebui sa fie mandra de ea, pentru ca esti atras de ea, si de aceea ti se ridica! sa nu iti mai fie rusine pentru ca nu ai dc.

| hellaw a răspuns:

Pai casa nu tise mai scoale cand dansezi cu vreuna fa si tu sexlaughing si cand te saruti cu o fata si tise scoala... fata o sa se simta bine daca vede ca tea excitat asa taresmug ps.sunt fatasmug:*

| Daniel_Durea_1987 a răspuns:

Hello tu dai sfaturi de natura sexuala dar cineva ar trebui sa iti dea sfaturi de natura gramaticala... esti semi-analfabet, nu mi-o lua in nume de rau Ps : e foarte bine ca esti in stare erecta happy asa e si normal si e logic dont worry big grin