| alexandrurap a întrebat:

Salut prieteni! cum as putia face, sama intilnesc cu o fata mai mare ca mine!? daca eu am 16 si ea are 18

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Vrei sa te alapteze?

| Tiberius a răspuns:

Mercedes SL 65 AMG

| Anakatsu a răspuns:

Ii zici :" ba gagica sunt atras de tine (si ii bagi niste versuri de la tovarasu salam)" ea ioti va cadea in brate si veti zbura am2 pe aripile curcubeului si au trait fericiti pana la adanci bartaneti

daca ea nu te place nu o sa poti sa o faci sa te placa niciodata

daca ea s-ar putea sa fie atrasa de tine atunci sunt sanse daca tu te comporti frumos cu ea cu respect si fara glume proaste(fara glume despre sex) sunt sanse totu tine sa iti pastrezi calmul si sa iti gasesti cuvintele)

daca ai dato-n bara l; a prima impresie larevedere

| alexandrurap explică:

Ma foxi daca doresti laptica, bai du-te la mata si alapteazate