| lady_6167 a întrebat:

Am doua prieteni dar cind se intilnesc amindoua se iau si de mine uita ca si cum eu nici nu sunt ce ele ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lollopop a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Dar pe mine nu ma bagau in seama si ne certam des. Eu incercam sa le despart, desi stiu ca nu a fost o idee buna, apoi am vazut ca nu se poate si mi-am facut o alta prietena care a devenit prietena mea cea mai buna.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Evita aceasta combinatie: intalneste0te ba cu una, ba cu alta.Sau le poti spune ca te deranjeaza comportamentul lor.

| LNK a răspuns:

Tot ce am inteles eu din asa-zisa intrebare forumulata de tine e "ce sa fac?" eu iti propun sa iei o carte de gramatica si sa lasi "cele sau cei doua prieteni".