| alexandrurap a întrebat:

SALUT PRIETENI! cum sa aflu daca o domnisoara este virgina sau nu? ajutati-ma FUNDA!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O intrebi si o crezi pe cuvant. Daca nu esti in stare, inseamna ca nu e treaba ta.

Abh
| Abh a răspuns:

Faci facultatea de medicina, dai specializarea in ginecologie si speri sa vina domnisoara la tine pentru un consult.

| ATHOS a răspuns:

Sandel, daca acesta este criteriul tau de alegere a unei fete, iti spun sincer ca ai cam incurcat-o.

| Ana a răspuns:

O controlezi la locul faptei big grin

| Nikolas28 a răspuns:

Esti sigur ca este domnisoara? sau poate ca tu nu ai simturi sau tu nu ai avut ocazia sa o cunosti si o sa cramai numai cu ideea asta pe cap.

| rainb0w a răspuns:

Simplu : o intrebi straight face.
Acum vrei sa o si verificioh go on.
O duci la ginecolog. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vezi cum merge pe drum si felul cum se comporta si cum vorbeste