| Superrnova a întrebat:

Salut prieteni! big grin Am o mica problema.

Am aproape 20 de ani si sunt virgina. Oportunitati au fost chiar multe (chiar arat bine pentru varsta mea tongue ) dar este o alegere proprie de-a mea.

Intrebarea mea este: cum pot sa scap de tensiunea sexuala care se acumuleaza? Dar fara contact sexual sau petting?

De la o vreme ma simt foarte stresata si nelinistita... nu in sensul ala nevrotica doamne feresete)) darr noaptea ma agit si ma gandesc fara sa vreau la toate prostiile si nu mai pot sa dorm rolling on the floor Iar de la o vreme imi tot vin in minte scene care mai de care cu tot felul de prieteni (n-au nicio vina saracii, victime colaterale) si efectiv nu mai pot)

Pls fara glume daca puteti sa ma ajutati bine, daca nu pa

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te poti masturba din cand in cand. Si poti fi mai activa, sa faci mai multe lucruri interesante si obositoare in timpul zilei, ca sa nu te mai gandesti noaptea

| FemeiaPisică a răspuns:

Masturbarea, ce altă soluție credeai că există tinând cont că refuzi ideea de contact sexual sau petting?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Timpul trece domnisoara si tineretea cu el, esti la varsta distractiei si a studentiei, a strabaterii cearsafurilor campusului universitar, sex la cabane, chefuri. la 20 de ani sa fi virgina e jalnic, daca o ti asa o sa devi la 30 de ani o frustrata cicalioare si incordata de nu se va uita nici dracu la tine. profita de tinerete

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Daca ai aproape 20 de ani si nu gasesti singura o rezolvare, nu prea e de bine.
Imi place logica ta, normal ca arati bine pentru varsta ta.
Ar fi putin probabil sa arati rau, poate doar cu degetul.
Cat despre problema ta, reinvie povestea cu "tom degetel" poate asa scapi de tensiune happy
Succes!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu este adevarat, exista si fete urate la 20 de ani

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Da,bine spus, chiar si la 14! Eu am zis de esenta vorbei.
De obicei spui ca arati bine pentru varsta dupa 40, la ea 20, e o execeptie!

| RAY a răspuns:

Masturbeazate draga mea, atingete acolo jos, vorbeste cu ea ca de acolo vine placerea cu adevarat

| mihai69 a răspuns:

De ce nu te masturbezi?!? E perfect normal în cazul tău (și nu numai).

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum adică "arăt chiar bine pentru vârsta mea"? Pai dacă nu arăţi bine la 20 de ani, atunci cand? În fine. Singura soluţie e să te masturbezi, dacă nu vrei sex, că ai impresia că păsărica ta nepenetrata e vreo comoară.

| Superrnova explică (pentru Necunoscut112):

Sa spunem ca am mostenit ce trebuie laughing

Da, pasarica mea nepenetrata e o comoara rolling on the floor

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu toata lumea arata bine la 20 de ani, unii si unele sunt mai urati decat cioriile

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Şi ce te face să crezi că mai târziu vor arăta mai bine, vorbind strict de femei?

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard196 a răspuns:

Stai pe pamant desculta ca pamantul preia tensiunea in exces din organism

| Eduard196 a răspuns:

Sau hai pe la mine ca si eu ma chinui cu astahappy