| Sara2 a întrebat:

Maine incep munca la noul meu loc de munca si sunt extrem de stresata am insomineie am tot incercat sa dorm sunt destul de agitata dati-mi un sfat cred ca am tensiunea 100 sad

4 răspunsuri:
| afrodita17 a răspuns:

Ai emotii?!? hmm... poate o partida buna de sex te-ar putea ajuta sa fii mai putin tensionata...la mine merge.winking happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca ai de munca, stresul il dregi cu sticla de jack daniel, s a lu valimovanu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez sa vorbesti cu o persoana apropiata tie (una care sa fie tare de nervi, si calma, ex: tatal), si rogi sa te sune inainte de a merge la servici, si sa te sune si in pauza de masa la servici sa iti mai vorbeasca si sa iti mai ridice moralul... Servici usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monnyk nu-i decit un loc de munca. Te duci iti desfasori activitatea si astepti sa fii platita. E simplu.