| idkidc2002 a întrebat:

Am o mica "problema". Sambata viitoare ma vad cu iubitul meu si a zis ca ar vrea sa ne sarutam in stil "french" atunci cand ne vedem, insa eu nu am mai incercat niciodata acest gen de sarut. Intrebarea mea este cum se realizeaza un sarut french? Care sunt etapele? Multumiri in avans. :* :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Spune-i adevarul si roaga-l sa te invete si pe tine acest tip de sarut. Va fi foarte incantat sa te invete si va fi o experienta de neuitat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, va progamati cu 1 saptamana inainte un sarut?

Da si tu un search, cred ca si pe youtube gasesti o groaza de filme.

| R0R0 a răspuns:

Ii spui sa o luati usor, sa te invete.

| Ađrian90 a răspuns:

Sunt de acord cu neutrino, ar trebui să-i spui că nu ştii şi să îl rogi să te înveţe el.