| Lyoto a întrebat:

Problema mea este ca in urma cu 5 zile prietena mea s-a despartit de mine printr-un mesaj in care spunea ca numai simte nimic pentru mine si ca ar vrea sa ne despartim, relatia noastra nu a durat foarte mult doar 7 zile dar m-am indragostit de ea si acum sufar, trebuie sa mentionez ca imi este colega de clasa si e cam greu sa o uit, azi i-am trimis un mesaj ca imi pare rau daca i-am gresit cu ceva si ea a spus ca nu trebuie sa imi para mie rau si ca ar trebui sa ramanem dor prieteni momentan. Va rog spuneti-mi ce sa fac tin foarte mult la ea si vreau sa fim din nou impreuna
P.S uni prieteni de ai ei mi-au spus ca nu prea tine la relatii si ca se plictiseste repede de baieti

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ea nu vrea atunci uit-o si tu, daca vrei sa afli cat e de geloasa, daca e geloasa, afiseaza-te cu fete prin preajma ei si vezi reactia

| neutrino a răspuns:

Dragostea vine si pleaca fara sa ne anunte. La colega ta a tinut numai 7 zile si gata, nu te mai place. Ghinion, nu ai ce sa faci. Puteti ramane buni colegi fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca mai puteti fi prieteni. Putea sa fie si mai rau, gen sa nu mai vorbiti deloc.

| December a răspuns:

Pai se prea poate ca prietenii tai sa aiba dreptate. Sunt destule fete de genul asta. Daca e asa, atuncni nu se merita sa mai insisti. O sa-ti treaca. 7 zile nu e tocmai mult. Pui tu ochii pe alta care poate o sa vrea 7 ani +winking

| Lovatics a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai bine e sa te prefaci ca nu iti pasa desi e mai greu decat pare. Astfel ea probabil si subliniez probabil ea se v-a simti prost si va fi geloasa.

| Ping_Ningea_1979 a răspuns:

Fetele care se plictisesc repede trec dintr-un pat intr-altul nu cred ca vrei langa tine...o...fa-ti alta prietena!

| Mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra a răspuns:

Pai daca nu tine la relatii incearca sa o uiti.Fa-i cumva in ciuda.Fa-te ca esti cu alta fata. poate mai simte ceva pentru tine..sii atunci poate si ea sufera, si tu, si relatia incepe din nou..Astept funda! Mersihappy