| andrei119 a întrebat:

Salut, problema mea este ca la atingerea penisului simt o durere usturime consta cumva in sensibilitate sau este vreo problema si inca ceva imi pot incepe viata sexuala asa?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Esti inca,, virgin,, ori e vorba de o infectie datorata unei raceli. Daca sti ca nu poate sa fie un efect datorat masturbarii, apeleaza la un medic.

| bogdan72 a răspuns:

Daca te masturbezi prea mult intr-o zi asa se intampla, daca nu sincer nu am idee de ce ai simti asta...

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Depinde, in orice caz ar trebui sa consulti un medic.