| Adw a întrebat:

Puteti sa-mi dati un exemplu de un cadou atat frumos si dragut, cat si ieftin pentru iubită?

3 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Un ursulet o bratara draguta placata cu argint, o pereche de cercei! sunt multe tu iti cunosti iubita si stii ce ii place bafta

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Un inelus dragut, cu un diamant simpatic(poate fi si diamant de plastic), mic si finust, dar sa fie de argint. Poate costa si 20 lei.Depinde cat costa gramul de argint in magazinul respectiv.Mie asta mi-ar placea sa primesc.Si daca-i cumperi asta, sa il pui intr-o cutiuta draguta, romantica, cum crezi tu.Bafta!:*

| frumusica97my a răspuns:

Un colier cu o:
/-\-/-\
\ /
\/
(INIMA)