| AsasinWolf a întrebat:

puteti sa-mi sa-mi spuneti ce fel de baieti le plac fetelor? pliz...")

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nesimtiti, musculosi inclusiv bani sa aiba.

| Anet a răspuns:

Pai uite mie de exemplu imi plac baietii cu o personalitate puternica,care stiu ce vor de la viata,care sunt amuzantzi si inteligentzi,sa nu imi vina sa imi dau doua palme cand deschid gura,sa nu fie timizi si mai ales sa pot comunica cu ei si ma inteleaga.Din punct de vedere fizic nu conteaza prea mult, insa nici sa nu fie ca moartea in vacanta ca nu merge treaba, nu vreau sa fie un tip cu muschi sau nu stiu ce dar trebuie neaparat sa respecte regulile de igiena tongue

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Pai dep. Poate sunt fete carora le plac baieti mai linistiti, care sa le ofere stabilitate intr-o relatie, etc. Mie spre exemplu imi place un baiat cu care sa am c vb, cu care sa am intelg, care sa ma asculte, sa fie la fel de nebun si iuitor ca mine, practic sa avem puncte comune, dar nu sa fim trasi la indigo, daca am intelegi; totusi trebuie sa ne diferentiem prin cevahappy

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Mie golanii:X:X

| nikol a răspuns:

Pai depinde fiecare cu gusturile lor.Mi imi plac baietii cuminti sa nu bea sa nu fumeze sa vb frumos.sa nu injure. Desi cam toate fetele se uita la baietii cu bani eu prefer iubirea in locul banilor.

| PiXel a răspuns:

In primul rand sa fie baieti -.-

| bogdan_7896 a răspuns:

Cei cu masina si prosti de dau in gropi, in special fetele mai frumoase care is mai proaste

| witewolfwisewolf a răspuns:

Baietii prosti.

| miruna_9832 a răspuns:

Cei frumosi cu bun simt sa aiba un vocabular bun bani musculosi

| lakra a răspuns:

Pai.hai ca iti zic eu.noua fetelor ne plac baietii romantici,gelosi, tandri si noi cautam pe cineva care sa ne inteleaga, sa ne alinte sa mai ales sa ne iubeaca.sau baietii amuzanti, incearca sa fi amuzant cu fata pe care o placi.succes

| Mee_3826 a răspuns:

Fiecare are gusturile lui...winking