| leo_9447 a întrebat:

Imi spuneti si mie daca fetelor le plac baieti vagabontzi

3 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Pai depinde de ce vrea fiecare. Gusturile difera si nu se discuta. Unele ii prefera pe cei vagabonti pentru ca se simt in siguranta cu ei, iar altele ii prefera pe cei mai cuminti, ca sa ii domine ele.

| Bogdybgd a răspuns:

Salut frate,eu sunt rapper,si tot timpu' noi,rapperi ne confruntăm cu eticheta de "golan", "vagabont " sau asa,fără ca lumea să stie ca noi avem sentimente,si nu suntem chiar asa,daca iti gasesti o fata pe genul tau o sa te placa, indiferent de cum esti, tot timpu' iubirea faţă de un golan a fost mai interesanta decat faţă de un baiat oarecare.Pace!

| Iuliana_5129 a răspuns:

Nu le plac chiar daca sint draguti se staruie sa se tina cit mai departe de ei!