| Cristi288 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.
ce le plac fetelor la baieti sa se comporte frumos etc plzz spuneti-mibig grin

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cristi,e simplu
Cuvinte frumoase pentru a convinge
Bani pentru a intreitine
Scula pentru a satisface

| alylove15 a răspuns:

Logic,ca fetelor le place ca un baiat sa se comporte frumos...cui i-ar placea de un nesimtit?rolling on the floor

| euI a răspuns:

Paisa se comporte fromos sa fie si romantic, sa fei dur cu ceilalti are se iau de tine sa te simti in siguranta langa el, nu stiu depinde de baieti nu ii poti cere unui baiat imposibilul

| DennyxD a răspuns:

Pai sa se comporte frumos cu ele,sa le vorbeasca frumos si fara vrajeli,sa fie blanzi cu ele, sa nu se dea mare in fata lor ca sa le impresioneze cica x_x, sa ii faca complimente.

fundita?hee hee

| XxLorexX a răspuns:

Comportamentul conteaza cel mai mult. Nu cred ca o fata care se respecta ar sta cu un baiat care arata perfect, dar e un super nesimtit. Daca vorbesti frumos cu o fata, te oferi sa o ajuti si ii iei apararea ai castigat-o deja. Si un simplu compliment (mai ales asupra parului, orice fata adora sa ii spui ca ii sta bine parul dupa ce a stat mult sa il aranjeze) face mai mult decat crezi...winking