| caleascainass a întrebat:

Recent am avut un contact sexual mai brutal sa zicem iar ata (frenulumul) s-a fisurat. A curs ceva sange si ceva durere insa suportabila, in schimb sunt la a doua zi, inca ma mai doare cand decalotez penisul dar rezist in schimb ma ingrijoreaza faptul ca nu s-a rupt de tot, a mai ramas o fasie destul de subtire. dupa ce o sa se vindece si o sa am iar contact sexual o sa se rupa de tot? sau doar trebuie sa se fisureze putin cum mi s-a intamplat mie?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Iarăși întrebarea asta?

| grab a răspuns:

Te rezolvam noi, avem cleste, patent, cutter, sfoara de baloti de paie, aparat de sudura 10kVA, vata de sticla si tabla ondulata. Hai, cand te asteptam la cabinetul TPU!?

| SunnyDay88 a răspuns:

Paranoicule, dar nici ca te-ai duce la doctor sa te "aranjeze". stai calm, n ai fi prumul si ai scapa imediat si ai rezolva treaba asta fara infectii si alte tampenii.

| diiidd16 a răspuns:

Trebuie sa consulti un medic!winking