| caleascainass a întrebat:

Recent am avut un contact sexual mai brutal sa zicem iar ata (frenulumul) s-a fisurat DAR nu de tot deoarece cand durerea a inceput sa fie din ce in ce mai tare m-am oprit din actul sexual.
E a doua zii deja si ma simt mai bine,pot decalota penisul dar inca ma doare deoarece ata nu s-a rupt in totalitate,ci mai degraba s-a zgariat putin. banuiesc ca dupa ce se vindeca, la urmatoarea partida se va rupe de tot si iar o sa fiu pe stop happy. e adevarat sau asa e normal, sa se fisureze putin? (ps. cand decalotez penisul ata respectiva.ce-a mai ramas din ea, e subtire..trage capul penisului in jos.)

4 răspunsuri:
| KDily a răspuns:

Wtf!? Sa mor daca am inteles ceva. laughing

| Azµre a răspuns:

Stai liniștit nu se rupe de tot laughing Numai trage de ea se va vindeca. E normal depinde de la om la om dacă se rupe, se fisurează sau nu se întâmplă nimic.

| grab a răspuns:

De ce nu te duci la doctor in loc sa rerererepostezi mizeria asta de post?

| SunnyDay88 a răspuns:

E a 3 oara cand vad intrebarea asta...