| Kaiju a întrebat:

Salut, recent mi-am luat doua perechi de blugi, una neagra si una albastra la inceput au fost perfecte,dar dupa prima zi in care am purtat perechea de blugi negri au inceput sa emane un miros insuportabil de cauciuc ars sau ceva gen, i-am bagat la spalat la greu dar tot nu iese mirosul,asa ca i-am lasat deoparte si am luat cei albastri miroseau perfect la incepu, dar dupa prima zi in care i-am luat au inceput si acestia sa miroase urat de tot...nu pot scapa nici cum de acel miros insuportabil,stie careva ceva solutii?
P.S. scuzati categoria, dar am dat 300lei pe albele perechi totusi nu i-as arunca si am nevoie de un sfat sa scap de miros
O zi buna!

2 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

Evita sa mai mananci fasole cel putin 2 ani!

| NRazvan a răspuns:

Vodka. Ia niste vodka, dilueaz.o cu putina apa si pulverizeaza pe blugi. Ii lasi cam 15 minute pe sarma iar dupa cu putin noroc n.o sa mai miroase urat. Incearca sa pui cam 1/3 apa si 2/3 vodka cam astea sunt proportiile din ce.mi amintesc eu.