| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea are o problema cu igiena picioarelor, in sensul ca le neglijeaza, merge de exemplu azi la munca, cand vine se spala pe corp dar pe picioare nu si nici macar a 2 a zi cateodata, doar isi schimba sosetele atat, dar nu e de ajuns. Venisem odata din oras cu ea, statusem mult, am simtit un miros, nu era tare dar se simtea, am rugat-o sa se spele si s-a suparat, noaptea aia dormise cu acele sosete, ziua urmatoare am iesit afara, ea si-a dat jos sosetele, a purtat ceva sandale afara, iar cand am venit, a luat aceleasi sosete care miroseau de a dormit cu ele in noaptea precedenta, iar i-am spus iar s-a suparat. Se mira ca ii miros adidasii dupa, imi zicea ca dupa ceva timp toti miros, cu toate ca am perechi si de 2 ani care nu miros deloc, i-am demonstrat, pentru ca am o igiena stricta in zona aia. Nu stiu ce sa ii spun sa inteleaga ca nu e ok, se tot supara pe mine cand ii zic.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci o glumă așa.
Suni.
- La voi curge apa?
- Da.
- Atunci de ce nu te speli pe picioare? Nu uita și de șosete.
Apoi închizi.
Seara următoare la fel.

| Dalmore a răspuns:

Educatie precara. Se supara pentru ca e penibil (ma simt eu aiurea ca am citit asa ceva), dar o chestie prost invatata asa ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă întreb oare cum poţi să stai lângă asemenea specimen.Eu,cel puţin, nu aş putea sta cu un om care nu ţine cont de igienă.
Asta spune multe despre ea.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Deci nu se spala pe picioare si tu... mai stai cu ea? Geeezas Craist, ajungea de mult la mama ei acasa, pe camp...

| Crisloree a răspuns:

E un subiect cam delicat..mai ales pentru o fata. Ar trebui sa stați la o discuție serioasa și sa ii explici, în special, ca se pot dezvolta foarte multe bacterii din cauza igienii precare. Ii poți spune ca pur și simplu te deranjeaza, exact cum poate is pe ea ar deranja o dacă nu ti ai spala zona intima. Pe lângă, ai putea sa faci și tu la fel cum face ea, dar cu ceva ce știi ca o deranjează, ca mai apoi sa puteți face un compromis pe chestia asta. Ori, alta metoda ar fi sa faceți dus împreună și nu știu..sa o ajuți la spalarelaughing