| Diadia805 a întrebat:

Deci in primul rand aș vrea sa va zic o întâmplare si sa ma ajutați. Deci am fost într.o zi la un magazin si mi.am cumpărat o pereche simpla de blugi negri. Eu atunci eram răcită si de abia a doua sau a treia zi mi.am dat seama ca blugii respectivi miros a ceva. Ca oțetul combinat cu ceva ars. Si i.am băgat la spălat dar mirosul tot nu a ieșit si nu stiu ce sa mai fac. Un sfat pleaseeee❤

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga in masina de spalat doar acesti jeansi, apoi toarna o cana de otet, detergent, setezi masina la circa 45 de grade pentru un timp minim de 40 minute spalare.