| ThrowAway555 a întrebat:

Salut! Revin cu dilema : am avut contact cu o fata pe data de 20. Eu am pus prezervativul invers initial, doar pe cap, pe urma l-am intors si l-am pus bine. Nu am avut o ejaculare inainte, am fost la toaleta de mai bine de 5 ori in ziua aia si nu am ejaculat in timpul actului. Intrebarea este daca poate sa ramana gravida de la lichid? Mentionez ca are ciclu neregulat si i-a intarziat 5 zile si continua...

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu exista risc sa ramana gravida.

1 răspuns:
| Ancandf875 a răspuns:

Nu este risc sa ramana insarcinata.