| Robert1002 a întrebat:

Salut..rog seriozitate.M-am masturbat pe la 6 seara, dupa am fost la wc cred ca de 2 ori, iar a 2 a zi la 6 dimineata am plecat in excursie, toata ziua cred ca am fost la wc de cel putin 4 ori, apoi seara, dupa 12 noaptea, am facut ceva.Nu am bagat-o sau ceva.E virgina.Am frecat-o acolo si ea pe mine. Aveam lichid preejeculator la penis,am pus mana, iar apoi am pus la ea, dar nu am bagat degetul sau ceva.Erau sanse sa mai fie spermatozoizi in lichidul acela? Tin sa zic ca nu am ejaculat deloc si dupa ea a facut baie.A 2 a zi am m-am masturbat iar si a curs multa sperma.Sunt sanse sa ramana gravida? Va rog... spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acel lichid preejaculator este IMPOSIBIL sa existe spermatozoizi in cazul in care in uretra penisului NU au ramas sau existat resturi de sperma de la o ejaculare anterioara. Faptul ca ai ejaculat la o zi dupa, nu are absolut nicio relrevanta. big grin Sanatate!

| Robert1002 explică (pentru corbulalbrosu):

Asta am intrebat, e vreo sansa sa ramana resturi de sperma dupa atata timp?

| Robert1002 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci cate sanse sunt sa fie gravida?

| chuckmanson a răspuns (pentru Robert1002):

Un infinit de șanse, e clar, e gravidă!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu.

| Robert1002 explică (pentru Violleta2022):

Mai detaliat... daca poti te rog.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Robert1002):

De la laba sau masturbare nu se poate ramane gravida!
Pentru a ramane gravida o fata/femeie, trebuie sa intruneasca 2 conditii:
- sa aiba sex cu penetrare vaginala
- si sa fie in perioada fertila!

Cat priveste diareea ta, chiar nu am inteles de ce ai mentionat-o, ca-i total irelevant cum ai scaunul.
Problemele tale de scaun sunt strict legate de ce mananci, nu de sex sau masturbare.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.