| danim7 a întrebat:

Salut, sa va spun povestea mea pe scurt, eu sunt cu o fata de ceva timp am avut perioade in care am fost certati si ori nu ne-am vorbit ori ne-am vorbit si iarasi ne-am impacat acum cateva saptamani si este foarte ciudat deoarece ea stie ca o iubesc mult si ca tin mult de tot la ea ( amandoi avem 16 ani) si nu stiu am o senzatie proasta ca asi bate joc de mine, s-au mi se pare mie nu stiu, ea vine la mine aproape in fiecare saptamana cand pot eu, cand poate si ea suntem impreuna in aceiasi clasa si facem mereu sex cand vine la mine si tema pentru la scoala o mai ajut si eu si vreau sa spun ca este ciudat deoarece mai mereu iese de pe mess in timpul unei conversati fara sa dea nici un semn nici un mesaj nimic ori pe mobil or pe mess in unele seri ma roga sa nu o sun sau sa-i dau msj in seara respectiva si e ceva diubios si am avut de mai multe ori discuta ceva gen " spune-mi te rog daca ai pe altcineva orice" si o tine pe a ei ca nu ca nu are pe nimeni decat pe mine si acum cateva zile la avatar avea o poza cu un baiat eu nu il stiu dar stiu ca e fostul ei prieten si poza era cam noua mi-am dat seama dupa cum era imbracata / aranjata ea / stilul parului pentru ca inainte il avea altfel si il pupa pe obraz si am intrebat-o frumos ce este cu aceasta poza si mi-a raspuns in felul urmator: ce poza? aa aia de la avatar pei nu este nimic ce sa fie, si i-am mai zis mai uite tu ai o poza la avatar cu un baiat pe care il pupi pe obraz eu daca as avea asa ce ai zice? si imi spune ca nimic ca nu stiu ce si ca nu e nimic pentru ca il pupa doar pe obraz nu si pe gura...si sunt mai multe chesti si am incercat sa o rup cu ea de multe ori de foarte multe ori ma certam cu ea mai mereu acum cateva luni si ii ziceam sa ma lase in pace dar mereu peste cateva zile 5 maxim ma suna si totul era de parca nu sar fi intamplat nimic... puteti sa-mi dati cateva sfaturi? va rog.Multumesc

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Trimite-o definitiv şi irevocabil la plimbare.
La cum se comportă, nu mi s-ar părea exagerat dacă i-ai zice vreo câteva "de dulce".
Pe tine te ţine pentru că probabil o satisfaci în pat şi cam atât.
Unde-s fătucile care spun că bărbaţii sunt nişte porci?! Tare-aş vrea să văd ce-au de spus aici unde e clar că domnişoara merită o bătaie bună.

| Rukhsandra a răspuns:

Fata isi c-am bate joc de tine straight face
chiar imi pare rau ca iubesti un specimen ca asta...eu te sfatuiesc sa-ti gasesti o tipa si sa o face geloasa si sa vada ce a pierdut tongue
sincer nu te merita big grin
te pup si ai grija de tine kiss

| Lorelai a răspuns:

E clar ca fata asta nu tine la tine, nu stiu de ce sta cu tine. Si eu crde ca are si pe altcineva, poate chisr pe fostul, il mai iubeste cine stie, poate e in limba dupa altu si pe tine te tine de maimutoi, scuzebig grin Fii si tu barbat ca sa zic asa si pune piciorul in prag, cum ii permiti sa isi bata joc de tine? Incearca totusi sa afli tu singur daca are pe altcineva, fara sa o intrebi pe ea, oricum eu cred ca chiar daca nu are, tot place ea pe altcineva, nu mi se pare ca are un comportament de fata care iubeste un baiat. Mai degraba pare o usuratica careia ii poate suci mintile oricare "smecheras" si pe tine te tine de rezerva. Imi pare rau, dar meriti o fata care sa te iubeasca si pe care sa o iubesti. Eu sunt fata si imi iubesc prietenul si nu as putea sa ma comport precum prietena ta. si suntem de 4 ani impreuna! Oricum succes!

| Lorelai a răspuns:

Sper sa nu te superi ca am vorbit asa, dar am incercat sa te fac sa intelegi ca nu e de tine acea fata!

| RoxyAde a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te desparti de ea.Parerea mea e ca poate umbla si cu acel baiat cu care are poza.Nu prea e corect ce face ea.Mai bine te desparti chiar daca la inceput e mai greu si incerci sa nu te mai impaci cu ea. Bafta!

| lala_1641 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o uitihappy
nu pica de prost in fata ei
arata-i cine e sefu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu kongeriket, faptul ca te tine doar pentru sex (desi majoritatea acuzelor in general sunt indreptate catre reprezentantii sexului puternic, si nici-decum spre femei, asa cum e in acest caz).
Oricum cea mai comica faza din toata marturisirea ta este aceasta "si facem mereu sex cand vine la mine si tema pentru la scoala" rolling on the floor rolling on the floor deci asta e foarte amuzantrolling on the floor
In legatura cu situatia ta. Ea doreste sa fie satisfacuta in pat, pe cand tu doresti iubirea adevarata.
De aici reiese clar ca cea mai inteleapta decizie e de a o lasa sa suspine dupa p___

| bb_7189 a răspuns:

Cred ca tipa e "pe interes" ca sa zic asa. Despartete de ea sau daca vrei sa fi "rau" da-i papucii intr-un stil clasic:printr-un sms.