| LeslieD a întrebat:

Salut, se cupa cineva de aici cu seductia, arta seductiei? E interesat cineva de domeniu? Daca da, ce baza de informatii folositi? Ce scriitori, traineri, instructori urmati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste The Rational Male de Rollo Tomassi ai tot ce ai nevoie, de game si de ce faci tu castigi prin experientã.
Majoritatea de acolo doar iti furã banii, tu ai nevoie doar de experientã, o viata de care sa te simti mandru. Doar atat!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista nici o arta,e ca si cum ai intreba arta de a isi place mancarea sau haine etc
atractia fizica este ceva instant,involuntar care este guvernat de sistemul limbic toti asa zis traineri vand minciuni si spun ca fetelor nu le intereseaza fizicul si caracterul cica,in primul rand vorbim de prima impresie,te plac sau nu te plac asta in doar cateva secunde stim,nu ai nevoie de nici o arta,omul face sex de milioane de ani fara nici o arta a seductiei,daca nu ai ce face cu banii si vrei credinta false multa bafta, partea naspa e ca cand vei fi refuzat te va durea si o sa fi dezamagit, de asta eu spun sa isi imbunatatesti aspectul fizic,personalitatea, statul social, toate conteaza dar prima impresie este aspectul fizic, numai vorbesc ca astia te fac sa fi un fals, ipocrit fata aia simte asta si te lasa, nu poti fi un ipocrit mereu si sa vrei sinceritate

| LeslieD explică (pentru RAY):

Seductia nu implica a fi ipocrit sau fals, e vorba de un stil de viata. E vorba de a invata sa te iubesti si sa te descoperi pe tine insuti. Seductia implica sa iubesti sexul opus si sa practici asa ceva pentru a oferi emotii si senimente nemaintalnite cu altcineva. Exista o tehnologie a seductiei si o cale de a o transforma in deprindere, vreau sa aflu cum si daca se mai ocupa cineva cu asta.